SUSHIBERRY TO COŚ WIĘCEJ NIŻ RESTAURACJA SUSHI. TO MIEJSCE ZE ŚWIETNEJ JAKOŚCI KUCHNIĄ AZJATYCKĄ. TUTAJ ZJESZ PYSZNE SUSHI, RAMEN, PAD-THAI!

 

Inspiruje nas sama Azja – zróżnicowana, kolorowa, zaskakująca!
Przyjdź do nas i pozwól się wciągnąć w świat niesamowitych smaków kuchni azjatyckiej i samej Azji!

Nasza Historia:
Restauracja Sushi "Sushiberry" Warszawa narodziła w 2013 roku z pasji Kuby i Elizy.
Zaczęliśmy od sushi. Kuba – współzałożyciel do niedawna sam kręcił rolki i tak wkręcił się w świat sushi, że zamarzył o własnej knajpie – stworzonej na jego zasadach.

Skąd „berry” w nazwie? Zaczynaliśmy od nietypowych połączeń sushi z owocami. Choć dziś odeszliśmy od tego pomysłu, wciąż uwielbiamy Was zaskakiwać nietypowymi połączeniami smakowymi w duchu Fusion! Miód truflowy, sos żurawinowy, pistacje, pasty orzechowe? Te dodatki na stałe zagościły w naszych zestawach i zaskakują Wasze podniebienia.

Od jakiegoś czasu zaraziliśmy się zajawką do ramenu i postawiliśmy sobie za cel stworzyć najlepszy ramen w Warszawie. Dążymy do tego by nasz ramenu był perfekcyjny. Dlatego do naszego bulionu (który gotujemy kilkanaście godzin!) dodajemy świeżo robiony (niemrożony!) makaron i własnoręcznie wędzone produkty! Nie zapominamy oczywiście o weganach, z ogromną frajdą wydobywamy smak umami w naszym wegańskim wariancie ramenu!

Nasz ukraiński szef kuchni i sushimaster Misza fachu uczył się w Moskwie. Dziś daje popis swojej kreatywności i 20-letniego doświadczenia w Waszych zamówieniach! Poza Miszą na pokładzie mamy 25 innych utalentowanych kucharzy.

Poza sushi i ramenem zjesz u nas także wybitne Pad Thai! Jednym słowem: dla każdego coś pysznego!
Czy Tobie też leci ślinka na myśl o tych pysznościach? Wiesz co robić!