Restauracja Sushi

Sushi Białołęka | Sushi Bielany

Sushiberry Ramen & Sushi

kuchnia japońska w najlepszym wydaniu

wyrusz z nami w kulinarną podróż

Image

Restauracja Sushi

zrodzona z pasji

Sushiberry Ramen & Sushi narodziło się w 2013 roku z pasji Kuby i Elizy do Azji... kolorowej, zróżnicowanej i zaskakującej.


Zaczęliśmy od sushi... Kuba, jako współzałożyciel sam kręcił rolki i tak wkręcił się w świat sushi, że zamarzył o własnej restauracji stworzonej na jego zasadach. I tak to się potoczyło…


Sushiberry to coś więcej niż restauracja sushi ze świetnej jakości kuchnią azjatycką. To miejsce z pasją, gdzie chcemy otworzyć przed Tobą świat wyjątkowych kombinacji smaków oraz pokazać naszą pasję do Sushi i innych dań kuchni azjatyckiej, takich jak PadThai czy Ramen.

Image
Image

Wpadnij na Sushi...

Daj się wciągnąć w świat niesamowitych smaków.

Zobacz jak zaraźliwa jest nasza miłość do kuchni azjatyckiej!

sus

Nazwa naszej restauracji powstała z połączenia słów Sushi i Berry, zaczynaliśmy bowiem od nietypowych połączeń sushi z owocami.


Choć dziś odeszliśmy od tego pomysłu, wciąż uwielbiamy zaskakiwać Was nietypowymi połączeniami smaków w duchu Fusion! Miód truflowy, sos żurawinowy, pistacje, pasty orzechowe... te dodatki na stałe zagościły w naszych zestawach sushi i zaskakują Wasze podniebienia od lat.


Nasz szef kuchni i sushimaster Misza fachu uczył się w Moskwie. Dziś daje popis swojej kreatywności i 15-letniego doświadczenia w Waszych zamówieniach!


Poza Miszą na pokładzie mamy 25 innych utalentowanych kucharzy, którzy z pasją przygotowują dla Was wyjątkowe połączenia smakowe.

Image

2013

Rok założenia Sushiberry

2

Restauracje Sushi w Warszawie

Image

Prawdziwie azjatyckie smaki

Sushi, Ramen, Pad Thai

Sushimaster

Sushi to nie wszystko

Perfekcyjny Ramen

Zapałaliśmy również miłością do Ramenu, stawiając sobie za cel stworzenie jego perfekcyjnej wersji. Do naszego gotowanego kilkanaście godzin bulionu dodajemy świeżo robiony (niemrożony!) makaron oraz własnoręcznie wędzone produkty! 🍜


Nie zapominamy też o weganach proponując im pyszny Ramen Vege. Z ogromną frajdą i nieskrywaną satysfakcją wydobywamy smak Umami w naszym wegańskim wariancie Ramenu!


Poza Sushi i Ramenem zjesz u nas także wybitny Pad Thai! Jednym zdaniem dla każdego coś pysznego!


Czy Tobie też leci ślinka na myśl o takich pysznościach? Jeśli tak to wiesz co robić 😉

Masz ochotę na Sushi?

Zamów sushi na miejscu, na wynos lub w szybkiej dostawie prosto pod Twoje drzwi